Dorotowo
PIĄTKA CATERING

Catering dietetyczny Dorotowo - Piątka Catering

 

Wprowadzanie właściwej diety będzie jeszcze łatwiejsze, jeśli zdecydujesz się na catering dietetyczny. Wyręczymy Cię z gotowania, robienia zakupów i szukania pomysłów na smaczny i zdrowy obiad. Catering dietetyczny w Dorotowie jest idealny również dla osób z cukrzycą czy alergią na gluten.

 

 

Dobra dieta, to zdrowa dieta!

 

Catering dietetyczny w Dorotowie został opracowany specjalnie dla osób, które w wygodny i sprawdzony sposób chcą się zdrowo i smacznie odżywiać. W naszym menu znajdziesz naprawdę pożywne i dobre dania i to nie tylko na obiad. Catering dietetyczny rozwiąże również problem niskokalorycznego ale energetycznego śniadania, jak i lekkiej kolacji. Spożywasz dziennie pięć posiłków? Tani catering dietetyczny w Dorotowie jest tak opracowany, by zapewnić Ci i podwieczorek i drugie śniadanie.

 

Tani catering dietetyczny w Dorotowie - skuteczny sposób na zdrowe menu

 

W Dorotowie nie potrafisz znaleźć sklepu z ekologiczną żywnością? Nie poddawaj się, nadal możesz zaplanować zdrową dietę, bez konieczności odwiedzania Olsztyna. Dobrym rozwiązaniem będzie tani catering dietetyczny w Dorotowie. Nie musisz biegać po sklepach, zastanawiać się, co przyrządzić na kolację albo co zapakować do pracy na drugie śniadanie. Każdy detal ma znaczenie, by nie dostarczać organizmowi zbyt dużo kalorii. Wybierając catering dietetyczny w Dorotowie możesz zaznaczyć, ile kalorii powinno mieć Twoje menu albo czy np. preferujesz żywność bezglutenową. Szybko, prosto i smacznie. Przekonaj się sama, zamawiając jedną z oferowanych przez nas diet pudełkowych.

 

 

PRZYKŁADOWE MENU
PIĄTKA CATERING

Obiad
Filet z kurczaka z kaszą

II Śniadanie
Ciasto jabłecznik zawijany

Kolacja
Fasolka szparagowa z indykiem

Śniadanie
Pancakes z sosem jagodowym

Śniadanie
Bajgel z sałatką kurczakową

Obiad
Pulpety z kaszą i kalafiorem

Śniadanie
Kanapka z serem i warzywa

Podwieczorek
Zapiekane jabłka z cynamonem