Naterki
PIĄTKA CATERING

Catering dietetyczny w Naterkach - Piątka Catering

 

Catering dietetyczny to wymarzona alternatywa tylko dla osób mocno zabieganych? Niekoniecznie. To również trafny wybór, jeśli właśnie chcesz oduczyć się np. jeść mięsa czy potraw z dodatkiem glutenu. Szukanie właściwych produktów, unikanie pokus czy przyrządzanie posiłków, by nadal dobrze smakowały może oznaczać dla Ciebie spore wyzwanie. Catering dietetyczny w Naterkach w pełni to zadanie Ci ułatwi.

 

 

Tani catering dietetyczny w Naterkach – zdrowa i smaczna dieta vege

 

Sporo czytałaś o prozdrowotnych właściwościach wegańskiej czy bezglutenowej diety. Wiesz, ile dobrego może zdziałać dla Twojego organizmu, ale i samej wagi. Wyeliminowanie wędlin czy schabowego z obiadu jest proste, ale tworzenie kolorowych i smacznych wariacji na talerzu już niekoniecznie? Nie dla nas. W porozumieniu z dietetykami i opierając się na fantastycznych pomysłach naszych kucharzy, przygotujemy dla Ciebie zdrową, ale smaczną dietę wegetariańską. Tani catering dietetyczny w Naterkach zapewni Ci rewelacyjny plan żywieniowy. Nie musisz się zastanawiać, co przygotować na obiad, albo na kolację. W pełni Cię w tym wyręczymy, zapewniając Ci dogodne warunki dostawy i smaczne potrawy na każdą część dnia.

 

Wygodny sposób na zdrowe jedzenie – tani catering dietetyczny w Naterkach

 

Diety pudełkowe z dnia na dzień podbijają coraz więcej zdrowo bijących serc. Dlatego znajdziesz też catering dietetyczny w Naterkach. To wygodny sposób, by dostarczać organizmowi porcję witamin i minerałów, bez konieczności biegania po sklepach i gotowania w domu. Możesz wybrać trzy posiłki – jeśli drugie śniadanie i podwieczorek chcesz organizować we własnym zakresie. Co jest fajnego w takiej diecie? Profesjonalizm – posiłki są skomponowane w oparciu o porady i wskazówki dietetyka. Świeżość – żadnych mrożonek i przetworzonej żywności. Wysoka jakość – ekologiczne uprawy, przetestowane produkty, bez chemii i antybiotyków mięso. Tani catering dietetyczny w Naterkach – jest więc wygodny, ale przede wszystkim zdrowy.

 

 

 

PRZYKŁADOWE MENU
PIĄTKA CATERING

Obiad
Filet z kurczaka z kaszą

II Śniadanie
Ciasto jabłecznik zawijany

Kolacja
Fasolka szparagowa z indykiem

Śniadanie
Pancakes z sosem jagodowym

Śniadanie
Bajgel z sałatką kurczakową

Obiad
Pulpety z kaszą i kalafiorem

Śniadanie
Kanapka z serem i warzywa

Podwieczorek
Zapiekane jabłka z cynamonem